Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

90 lat ŁZPS – OKOLICZNOŚCIOWY MECZ PIŁKI SIATKOWEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

20 listopada 2019 @ 18:00 - 20:00

Bezpłatny

Z okazji 90-lecia Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej rozegrany zostanie w Tomaszowie Mazowiecki pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego mecz pokazowy pomiędzy Reprezentacją Polski Juniorów i drużyną KS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Nie przez przypadek miejscem rozgrywania wspomnianego meczu został własnie Tomaszów Mazowiecki, który na mapie Polskiej Siatkówki jest rozpoznawalną marką wybitnych zawodników-reprezentantów kraju jak również znakomitych trenerów reprezentacji Polski i województwa łódzkiego.

Plejadę wychowanków  tomaszowskiej ”kuźni siatkarskiej” otwierają otwierają zawodnicy: Mistrzowie Świata i Mistrzowie Olimpijscy Wiesław Gawłowski i Edward Skorek. Natomiast plejadę tomaszowskich trenerów Reprezentacji Polski otwierają: Andrzej Warych – asystent trenera złotej drużyny Huberta Wagnera oraz  Jacek Nawrocki   – I trener Reprezentacji Polski kobiet i Sebastian Pawlik – aktualny asystent I trenera Reprezentacji Polski mężczyzn.

Nie ma w Polsce drugiego tak prężnego województwa, które mogłoby się poszczycić zarówno osiągnięciami siatkarskimi jak i całą plejadą wybitnych zawodników i trenerów.

Pokazowy mecz siatkówki pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego zostanie rozegrany w Tomaszowie Mazowieckim 20 listopada /środa/ o godzinie 18.00 w hali ZSP nr 3 im. Wiesława Gawłowskiego.

Szczegóły

Data:
20 listopada 2019
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
Bezpłatny
Wydarzenie Categories:
,