SIA-TA

Liga Najmłodszych „SIA-TA” po trzech turniejach

Klasyfikacja łączna Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty” ( po trzech turniejach )

Singliści rozegrali dwa turnieje, natomiast zawodnicy „dwójek” i „trójek” rywalizowali już trzykrotnie.W tym roku ze względu na duże zainteresowanie ligą ( wśród starszej młodzieży ), rozgrywki rozszerzone zostały o dodatkową kategorię – „trójki open”. W kategorii tej mogą grać zarówno dziewczęta i chłopcy, którzy wyrośli już z kategorii mini, nie trenują wyczynowo siatkówki a lubią grać i spędzać aktywnie czas z rówieśnikami.

W styczniu swój tradycyjny ogólnopolski turniej rozegrają najstarsi zawodnicy kategorii mini – „czwórki”. Turniej odbędzie się 19 stycznia. Od pierwszej edycji Ligę Najmłodszych organizują KS „Lechia” i UKS „13 Joker”. Od 2017 roku rozgrywki odbywają się pod patronatem fundacji Małgorzaty Glinki. Partnerem ligi jest Pizzeria Capone.03

Liga Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty”  – Klasyfikacja łączna po 3 kolejkach

Single
1. Chmielewski Maciej – 18 pkt / Neroj Michał – 18 pkt
2. Domański Olgierd – 15 pkt
3. Stępień Dawid – 13 pkt
4. Smejda Alicja – 11 pkt
5. Klatka Kajetan – 10 pkt
6. Komar Michał – 7 pkt
7. Piotrkowski Konrad – 5 pkt
8. Kędzierski Oliwier – 4 pkt / Wójciak Oskar – 4 pkt
9. Gonera Filip – 3 pkt 
10. Jabłek Bartek – 1 pkt / Krawczyk Igor – 1 pkt

Dwójki
1. Młode Wilki Tomaszów Maz – 36 pkt
2. Korona Bełchatów – 30 pkt
3. SP 13 Lechia Tomaszów Maz I – 29 pkt / SP 13 Lechia Tomaszów Maz II – 29 pkt
4. SP 10 Lechia Tomaszów Maz III – 20 pkt
5. SP 10 Lechia Tomaszów Maz IV – 18 pkt
6. UKS 34 Volley Łódź I – 12 pkt / Juvenia Rawa Maz – 12 pkt / UKS 13 Joker Glinka Academy – 12 pkt
7. SP 13 Lechia Tomaszów Maz III – 11 pkt
8. UKS 34 Volley Łódź III – 10 pkt 
9. ATS Najmłodsi (gr. zielona ) – 5 pkt
10. UKS 34 Volley Łódź II – 4 pkt
11. Juvenia Rawa Maz II – 2 pkt / SP 13 Lechia Tomaszów IV – 2 pkt
12. Juvenia Rawa Maz I – 1 pkt

Trójki – rocznik 2006
1. SP 12 Lechia Tomaszów Maz I – 29 pkt
2. MUKS Jedynka Rawa Maz I – 24 pkt / SP 13 Lechia Tomaszów Maz II – 24 pkt
3. SP 13 Lechia Tomaszów Maz I – 22 pkt / SP 13 Lechia Tomaszów Maz III – 22 pkt
4. SP 12 Lechia Tomaszów Maz II – 13 pkt
5. UKS 13 Joker Glinka Academy I – 12 pkt / UKS 13 Joker Glinka Academy II – 12 pkt / Korona Bełchatów – 12 pkt / ATS III ( gr. niebieska ) – 12 pkt
6. SP 10 Lechia Tomaszów Maz II – 11 pkt
7. SP 13 Lechia Tomaszów Maz IV – 10 pkt
8. MUKS Jedynka Rawa Maz II – 9 pkt 
9. SP 12 Lechia Tomaszów Maz III – 5 pkt
10. Juvenia Rawa Maz II – 4 pkt 
11. Juvenia Rawa Maz I – 3 pkt 
12. SP 10 Lechia Tomaszów I – 1 pkt

Trójki – open
1. Akademia Tomaszowskiej Siatkówki II (gr.różowa) –17 pkt
2. ATS I (gr. niebieska ) – 15 pkt
3. ATS I ( gr. różowa ) – 14 pkt
4. SP 13 Lechia Tomaszów Maz V – 9 pkt / UKS 13 Joker Glinka Academy III – 9 pkt
5. UKS 13 Joker Glinka Academy V – 8 pkt 
6. UKS 13 Joker Glinka Academy VI – 6 pkt 
7. UKS 13 Joker Glinka Academy IV – 3 pkt / ATS Najlepsze – 3 pkt / ATS II ( gr. różowa ) – 3 pkt
8. ATS III ( gr. różowa ) – 2 pkt 
9. Korona Max. Bełchatów – 1 pkt

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.