I Liga: sezon 2018/2019

I Liga: Lechia wraca z dalekiej podróży

W meczu 12 kolejki rozgrywek o mistrzostwo I Ligi KS Lechia Tomaszów pokonała drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:18, 25:23, 25:20).

We własnej hali Lechia przerwała serię ligowych zwycięstw Exact Systems Norwida Częstochowa. Po wygranych derbach częstochowianie słabo zaprezentowali się w meczu Pucharu Polski, który przegrali w Spale. W Tomaszowie dobrze rozpoczynali poszczególne sety, jednak w dalszych fazach na boisku rządzili i dzielili siatkarze Lechii. Zwycięstwo pozwoliło naszej drużynie awansować na drugie miejsce w tabeli, natomiast Norwid spadł na 5. lokatę.