Inne

Medale minisiatkarzy Lechii w finale Ligi Wojewódzkiej ! .

W niedzielę 29 kwietnia w hali sportowej w Ozorkowie rozegrany został finał
Ligi Wojewódzkiej w minisiatkówce chłopców. W turnieju tym wystąpiły najlepsze drużyny województwa łódzkiego w każdej z trzech kategorii wiekowych ( dwójki, trójki i czwórki ). W finale ligi nie mogło zabraknąć minisiatkarzy Lechii. Nasze miasto w tych zawodach reprezentowali minisiatkarze SP 12 i SP 13. Podopieczni trenerów Małgorzaty Włosek i Piotra Jedyka nie zawiedli i w dwóch kategoriach stanęli na podium. Srebro w „czwórkach” wywalczyła drużyna „Lechia SP12”  w składzie: Filip Toma, Jakub Kubacki, Artur Brzostowicz, Jakub Nowak i Błażej Bień (trener Małgorzata Włosek).
W „trójkach” brązowe medale zdobył zespół „Lechia SP13 Glinka Academy” I  w składzie:                    Mateusz Gruszka, Aleksander Tokarski, Oliwier Krawczyk i Adam Poznański (trener Piotr Jedyk).              Tuż za podium ( IV miejsce ) uplasował się „Lechia SP13 Glinka Academy ” II.