SIA-TA

6 województw w Lidze Najmłodszych !

Sześć województw reprezentowały zespoły uczestniczące w czwartej kolejce Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty”. Do Tomaszowa na sprawdzian swoich siatkarskich umiejętności przyjechały zespoły z tak odległych miast jak Elbląg, Leżajsk, Poznań oraz bliżej położonych Kielc, Warszawy, Bełchatowa i Rawy Mazowieckiej. W najstarszej kategorii mini – „czwórkach” wystąpiło dwanaście drużyn w tym trzy zespoły Lechii Tomaszów. Zwycięzcą imprezy została drużyna IKS „Atak” Elbląg, która wyprzedziła zespół DMKS „Plas” Kielce oraz MOS Wola Warszawa. Tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się zespół KS „Lechia” SP12 – trener Małgorzaty Włosek.

Czołowe drużyny turnieju odebrały trofea sportowe ufundowane przez KS Lechia a najlepsi zawodnicy turnieju kupony ufundowane przez Pizzerię CAPONE.

Miłą niespodzianką dla uczestników turnieju była obecność I ligowych siatkarzy KS Lechia,którzy wcielili się w rolę sędziów i kibiców Ligi Najmłodszych.

Końcowa klasyfikacja czwartej kolejki Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty” ( kategoria „czwórki” )

1. IKS „Atak” Elbląg ( MVP – Oskar Woźny)
2. DMKS „Plas” Kielce
3. MOS „Wola” Warszawa
4. KS „Lechia” SP12 Tomaszów Maz
5. UKS „Trójka” Leżajsk
6. ENEA „Energetyk” Poznań II
7. MUKS „Jedynka” Rawa Mazowiecka
8. KS „Lechia” SP12 Tomaszów Maz II
9. ENEA „Energetyk” Poznań
10. KS „Lechia 13Joker” Tomaszów Maz
11. UKS „Korona” Bełchatów
12. UKS „Korona” Bełchatów II

Ligę Najmłodszych od pierwszej edycji organizują KS Lechia oraz UKS 13Joker. Od tego roku rozgrywkom patronuje Fundacja Małgorzaty Glinki. Dokumentację fotograficzną wykonała Anna Żak a wszystkie zdjęcia z turnieju dostępne są na facebooku Anna Żak Photography.

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.