Puchar Polski

Lechia w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Nie lada horror zafundowali zawodnicy Lechii w meczu IV rundy Pucharu Polski przeciwko MKS-owi Ślepsk Suwałki.

Po dość gładko wygranych dwóch pierwszych partiach, wydawać by się mogło, że Lechia szybko rozprawi się z przeciwnikiem. Nic bardziej mylnego. W kolejnych odsłonach meczu, goście ustawili wyżej poprzeczkę, doprowadzając do remisu po 2. W piątym secie kibice przeżyli huśtawkę emocji. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali to, co najlepsze w siatkówce. Były efektowne ataki i bloki, długie wymiany i pełne poświęcenia obrony. Losy wygranej ważyły się do samego końca. Gra na przewagi dodawała pikanterii widowisku. Więcej opanowania i konsekwencji w grze w końcówce seta wykazała jednak Lechia, wygrywając całe spotkanie 3:2 (25:17, 25:18, 22:25, 22:25, 18:16).

MVP meczu – Dawid Ogórek (libero). Gratulacje !

Rozmowy pomeczowe Filipa Macudy i Michała Czarnieckiego.