I Liga: sezon 2017/2018

I Liga: Lechia przegrywa z AZS

W meczu 10 rundy rozgrywek o mistrzostwo I Ligi, Lechia, po trudnej walce, przegrała na wyjeździe z AZS Częstochowa 1:3. (22:25, 27:25, 21:25, 20:25)

Relacja punkt po punkcie TUTAJ.

Zdjęcia TUTAJ.

Rozmowy pomeczowe Filipa Macudy i Michała Czarnieckiego:

Trener Lechii – Bartłomiej Rebzda:

Trener AZS – Krzysztof Stelmach:

Składy zespołów:

AZS: Stolc, Szczurek, Bućko, Szaniawski, M’Baye, Krzysiek, Koziura (libero) oraz Macheta (libero), Magnuszewski i Rećko

Lechia: Musiał, Neroj, Błoński, Buniak, Gutkowski, Toma, Ogórek (libero) oraz Kącki, Frąc, Janikowski i Obermeler

4 Komentarze/y

1. Po jakiej trudnej walce? Tak słabego meczu w wykonaniu Lechii to nie widziałem nawet w II lidze. To jak rozgrywał Neroj to jakaś pomyłka, zero przyjęcia, zero zagrywki, zero ataku, jedynie Ogórek w obronie zagrał dobrze. W każdym meczu mają przy końcu seta około 18-20 punkta wielkie przestoje. Jak można przegrać seta jak się prowadzi 20 do 16 w pierwszym secie???, czy 18 do 15 w trzecim??? może należało by pomyśleć o jakimś trenerze, który by trochę ogarnął tą naprawdę dobra ekipę.

Opowiedz
    1. Jeśli mam być szczery to nasz kapitan był jednym z lepszych zawodników w naszym zespole. Może oglądaliśmy inne spotkania…
      W sprawie przestojów – ostatnie spotkania Lechia rozgrywała z silnymi rywalami. Sformułowanie „w każdym meczu” jest karygodnym uogólnieniem niepopartym jakimikolwiek faktami.
      Trener? A czemu mamy go zmieniać, skoro po 10 kolejkach I ligi jesteśmy na pudle? Słabe mecze się zdarzają, teraz ważne jest się podnieść.
      Podsumuję: zalecam mniej januszowego punktu widzenia. Wyjdzie to na zdrowie 🙂

Opowiedz
  2. Jeśli nie widziałeś „tak słabego” meczu Lechii nawet w 2 lidze to sam eliminujesz się z dyskusji. Jeśli nie było przyjęcia to z czego miał grać Neroj? Jeśli szukasz zastępstwa za trenera który przegrał 3 mecz na 10 w lidze to sam wystawiasz opinie o tobie i twojej wiedzy na temat sportu.

Na szczęście jesteś tylko internetowym trollem. Ogromna liczba kibiców docenia to jak Lechia radzi sobie w pierwszym sezonie w pierwszej lidze.

Opowiedz
  3. Wreszcie ktoś napisał kilka słów prawdy( pierwszy wpis od Kik), z tym składem powinni wygrywać wszystko i to gładko, a jak na razie to jest tylko głaskanie po głowach…. Komentarz ostatni ( od Normalny) – bez komentarza…