III Liga: sezon 2017/2018

Lechici wygrywają w III lidze

   W dniu dzisiejszym miała miejsce inauguracja rozgrywek III ligi. Wśród drużyn biorących udział w lidze wojewódzkiej seniorów w sezonie 2017/2018, znalazła się również II drużyna KS Lechia Tomaszów Mazowiecki składająca się głównie z juniorów. Zespół prowadzony przez Kamila CZAPNIKA rywalizował będzie również w rozgrywkach juniorskich, w których to trener stawia wysokie cele. Zatem ogrywanie się z przypuszczalnie silniejszymi drużynami seniorskimi ma zaprocentować w zawodach docelowych jakimi będą rozgrywki juniorów.

   W pierwszej kolejce III ligi naszej drużynie przyszło się zmierzyć z jednym z czołowych zespołów ligi z poprzedniego sezonu, drużyną LUKS Dobroń. Rywal na początek bardzo wymagający, ale o to w tym wszystkim chodziło, żeby mierzyć i ogrywać się z drużynami potencjalnie silniejszymi. Faworytem jak mogłoby się zdawać była drużyna z Dobronia. Na boisku nie było jednak widać różnicy w klasie i nasi Juniorzy w pierwszym meczu sezonu ligi wojewódzkiej seniorów, pewnie zwyciężyli drużynę LUKS Dobroń w trzech setach.

KS LECHIA II Tomaszów Maz. – LUKS Dobroń 3:0 (25:21 ; 25:21 ; 25:21)

Barw KS LECHIA II Tomaszów Mazowiecki bronili: Kacper SULMA, Szymon MADZIO, Mikołaj KUBRYN, Patryk WOŹNIAK, Bartek KONEWKA, Kacper REBZDA, Arek ZIELIŃSKI, Hubert ŚWIECH, Mateusz MORGA, Rafał GRZYBEK oraz Damian MIGAŁA. Trenerem jest Kamil CZAPNIK.

Krótka fotorelacja z przedsezonowego meczu sparingowego TUTAJ.

 

 

 

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.