Inne

II Liga: Lechia pokonuje Caro

Spotkanie drużyn „zza miedzy” zawsze elektryzuje kibiców. Jeśli dodać do tego fakt, że po obu stronach siatki spotkali się właściwie zawodnicy Lechii, to emocje były gwarantowane. Mecz 20 kolejki II ligi grupy 3, pomiędzy KS Lechia Tomaszów i Caro Opoczno spotkał się z dużym zainteresowaniem kibiców.

Dwa pierwsze sety to dominacja Lechii. Lechia skutecznie zagrywała utrudniając rozegranie gościom, równie dobrze broniła, co pozwalało jej wyprowadzać kontry. Do sukcesu w pierwszych dwóch partiach również przyczynił się blok.

Najwięcej emocji przyniósł set 3. Od samego początku pojawił się chaos w poczynaniach obu drużyn, z którego zwycięsko wybrnęła drużyna z Opoczna. Od stanu 3:2 dla przyjezdnych, Lechia musiała „gonić wynik”. Dopiero po wejściu w pole zagrywki Mariusza Pruskiego, Lechia zdołał opanować sytuację. Na tablicy pojawił się wynik 23:23. Od tej pory zaczęła się gra nerwów. Końcówka seta to gra punkt za punkt. O wygranej Lechii zadecydowała zagrywka Jakuba Guza, który szczęśliwie przebił piłkę po siatce. Lechia wygrała 30:28.

Lechia Tomaszów Maz. – Caro Opoczno 3:0 (25:15, 25:18, 30:28)

Po meczu powiedzieli:

Jakub Guz – przyjmujący:

Wojciech Dębiec – statystyk:

Więcej zdjęć TUTAJ.

Relacja na Twitterze TUTAJ.

Lechia w składzie: Bartłomiej Neroj (k), Michał Mysera, Maciej Janikowski, Patryk Laskowski, Michał Cymerman (l), Jakub Guz, Mariusz Pruski, Rafał Obermeler, Patryk Kucharski, Wiktor Musiał, Damian Migała, Daniel Reszka, Mikołaj Kubryn, Kacper Rebzda (l), Kacper Sulma.

Sztab: Tomasz Migała, Bartłomiej Rebzda, Andrzej Zając, Wojciech Dębiec

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.