Kadet

Półfinał Ligi Wojewódzkiej Kadetów w Tomaszowie

    W najbliższy weekend 13-15 stycznia 2017 r. w hali tomaszowskiej „Lechii”, zostanie rozegrany jeden z półfinałowych turniejów Ligi Wojewódzkiej w piłce siatkowej Kadetów. Poza gospodarzem, drużyną Klubu Sportowego „Lechia” Tomaszów Mazowiecki do rywalizacji staną zespoły z Łodzi tj. KS „Wifama Szkoła Gortata” I i II.

 W piątek 13 stycznia w pierwszym półfinałowym pojedynku zmierzą się ze sobą łódzkie drużyny. KS „Lechia” Tomaszów Maz. rozegra swoje spotkania w sobotę 14 stycznia o godz.13:30 z pierwszym zespołem łódzkiej „Wifamy”, a w niedzielę 15 stycznia o godz.12:30 podejmie drużynę KS „Wifama Szkoła Gortata” II.

  W drugim turnieju półfinałowym rywalizować ze sobą będą drużyny MKS „Bzura”Ozorków (gospodarz), ULKS MOSIR Sieradz oraz MUKS „Juvenia” Rawa Maz.

    Zespoły, które w turniejach półfinałowych zajmą miejsca I – II, awansują do turnieju finałowego, którego gospodarz będzie rozlosowany spośród zwycięzców półfinałów w dniu 16 stycznia 2017 r., o godz. 18:00 w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

    Drużynie Kadetów KS „Lechia” Tomaszów Mazowiecki prowadzonej przez trenera Krzysztofa Kurzdyma, życzymy udanych występów i zwycięstw oraz awansu do finału Ligi Wojewódzkiej.

    KS „Lechia” Kadet I wystąpi w składzie: Wójciak Patryk, Grzejszczyk Kacper, Kacperski Filip, Wilk Bartłomiej, Woźniak Patryk-kapitan, Grzybek Rafał, Wójciak Bartłomiej, Sobiesiak Jakub-libero; Wielec Jakub, Rebzda Kacper, Świech Hubert, Gąsiorek Jakub

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE KIBICÓW I SYMPATYKÓW SIATKÓWKI DO ODWIEDZENIA HALI LECHII W NADCHODZĄCY WEEKEND ORAZ ZACHĘCAMY DO GORĄCEGO DOPINGU DLA DRUŻYNY KADETÓW TOMASZOWSKIEJ LECHII !!! (Wstęp wolny).

 

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.