Kadet

Kadeci z awansem

  W dniach 13-15 stycznia 2017 r. w hali tomaszowskiej Lechii, odbył się turniej półfinałowy ligi wojewódzkiej kadetów. Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kurzdyma rywalizowała o prawo gry w finale ligi z zespołami łódzkiej Wifamy. W bezpośrednim pojedynku drużyn z miasta Włókniarzy zwycięstwo odniósł pierwszy zespół łódzkich kadetów. W dniu 14 stycznia swój pierwszy mecz w turnieju rozegrała tomaszowska Lechia, która niestety uległa pierwszej drużynie z Łodzi w stosunku 1:3. Tym samym nasz zespół, chcąc wywalczyć awans do kolejnej fazy rozgrywek, musiał w ostatnim spotkaniu rywalizacji półfinałowej zwyciężyć z drugą ekipą łódzkich siatkarzy. Po mimo kilku absencji w naszej drużynie, kadeci Klubu Sportowego Lechia Tomaszów Maz. wygrali z rówieśnikami KS Wifama Szkoła Gortata Łódź II 3:0 i awansowali do turnieju finałowego. W drugim półfinale zwycięzcą grupy została drużyna MKS Bzura Ozorków, a miejsce drugie, premiowane awansem do kolejnej fazy przypadło zespołowi ULKS MOSIR Sieradz. Finał rozgrywek wojewódzkich kadetów zostanie rozegrany u jednego ze zwycięzców półfinałów, a o gospodarzu zadecyduje losowanie.

  Gratulujemy drużynie kadetów Lechii awansu, i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji oraz wywalczenia prawa gry w kolejnej fazie rozgrywek jaką są ćwierćfinały Mistrzostw Polski.

  Skład kadetów Lechii w obecnym sezonie: Wójciak Patryk, Grzejszczyk Kacper, Kacperski Filip, Wilk Bartłomiej, Woźniak Patryk-kapitan, Grzybek Rafał, Wójciak Bartłomiej, Sobiesiak Jakub-libero; Wielec Jakub, Rebzda Kacper, Świech Hubert, Gąsiorek Jakub. Trenerem zespołu jest Krzysztof Kurzdym.

Wyniki i tabele można zobaczyć TUTAJ.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.