Junior

Finał Ligi Wojewódzkiej Juniorów

  W dniach 3-5 luty 2017 r. w hali sportowej,  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych   nr 6 im. Stanisława Wyspiańskiego przy ulicy Strefowej 3, zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Wojewódzkiej Juniorów w piłce siatkowej.

  Zgodnie z wynikiem losowania jakie miało miejsce w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki siatkowej w dniu 9 stycznia, gospodarzem została drużyna Klubu Sportowego Lechia Tomaszów Mazowiecki. Udział w finale poza tomaszowianami zapewniły sobie zespoły z Bełchatowa, Łodzi i Ozorkowa. Rywalizacja na tym etapie rozgrywek wyłoni drużyny, które będą reprezentowały nasze województwo w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Zgodnie z regulaminem rozgrywek awans do kolejnej fazy wywalczą zespoły, które zajmą miejsca I-III. W zależności od wywalczonej pozycji drużyny będą rozstawiane w turniejach ćwierćfinałowych według wcześniej ustalonego klucza. Regulamin klubowych rozgrywek w kategoriach młodzieżowych można zobaczyć tutaj.

   Poziom rywalizacji zapowiada się naprawdę na wysoki, gdyż drużyny będą już wzmocnione zawodnikami, którzy na co dzień trenują w Spalskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego a od tego etapu rozgrywek mogą występować w swoich macierzystych klubach.

   Terminarz, rozkład i planowane godziny meczów turnieju finałowego:

3 luty 2017 r. /piątek/  

 Lechia Tomaszów Maz. – Bzura Ozorków ( godz.17 )

Wifama Łódź – Skra Bełchatów ( godz.19 )

4 luty 2017 r. /sobota/  

Bzura Ozorków – Skra Bełchatów ( godz.11 )

Lechia Tomaszów Maz. – Wifama Łódź ( godz.13 )

5 luty 2017 r. /niedziela/

Wifama Łódź – Bzura Ozorków ( godz.11 )

Skra Bełchatów – Lechia Tomaszów Maz. ( godz.13 )

   Zarząd Klubu Sportowego Lechia Tomaszów Mazowiecki, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy zapraszają sympatyków i kibiców siatkówki na mecze i zachęcają do kibicowania i wspierania dopingiem razem z Klubem Kibica. (Wstęp wolny).

 

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.