SIA-TA

Wyniki 3 kolejki Ligi Najmłodszych „SIA-tkarskie TA-lenty”

SINGLE

1. Ignasiak Konrad (ATS Lechia Tomaszów Maz )
2. Radzikowski Piotr (ATS Lechia )
3. Rogala Jakub (Jedynka Rawa Maz)
4. Korzycki Jan (ATS Lechia)
5. Kubacki Oliwier (ATS Lechia )
6. Plich Norbert (ATS Lechia )
7. Lenarcik Mikołaj (ATS Lechia)
8. Korbus Szymon (Jedynka)
9. Przygodzki Adrian (SP12 Lechia)
10. Tomczyk Maciej (ATS Lechia)
11. Olczak Adam (Bzura Ozorków)
12. Iwanicki Kacper (SP12 Lechia)
13. Zaborowski Antoni (SP 12 Lechia)
14. Wojtalczyk Dawid (ATS Lechia)
15. Filip Mateusz (SP12 Lechia)
16. Hajkowski Bartek (SP 12 Lechia)
17. Mąkola Oliwia (ATS Lechia)
18. Kuba Antoni (Jedynka)
19. Poznański Adam (SP13 Lechia)
20. Przybyłkowicz Jakub (ATS Lechia ) / Gałecki Gabriel (Rawa)
21. Kilon Oliwier (ATS Lechia )
22. Krupa Wiktoria (ATS Lechia)
23. Zbiciak Dominika (ATSLechia)
24. Kozłowski Mikołaj
25. Segrecki Maciej (Jedynka)
26. Kubiak Mateusz (Bzura)
27. Lisiecki Dawid (Bzura)
28. Kowalski Jakub (SP13 Lechia)
29. Rusek Maja (Dąbrowa n/Czarną)
30. Wittke Oliwia (Krótka Mysiadło)
31. Dudzic Lena (Krótka)
32. Kowalska Kinga (Dąbrowa n/Czarną)
33. Adamiec Aleksander (SP13 Lechia)
34. Duperas Kacper (Jedynka)
35. Świnoga Zuzanna (ATS Lechia)
36. Waldowska Zuza (Krótka)
37. Chyliński Oktawian i Matusiak Antoni

DWÓJKI

1. Dąbrowa nad Czarną
2. MKS „Bzura” Ozorków I
3. SP12 „Lechia” Tomaszów Maz
4. MUKS „Krótka” Mysiadło ( dz )
5. SP13 „Lechia” Tomaszów Maz I
6. SP13 „Lechia” Tomaszów Maz II
7. MKS „Bzura” Ozorków II
8. ATS „Lechia” Tomaszów Maz II
9. ATS „Lechia” Tomaszów Maz III
10. MUKS „Jedynka” Rawa Maz
11. UKS „13 Joker” Tomaszów Maz
12. MKS „Bzura” Ozorków III
13. SP13 „Lechia” Tomaszów Maz III

TRÓJKI

1. ATS „Lechia” Tomaszów Maz
2. MUKS „Krótka” Mysiadło (dz )
3. SP 12 „Lechia” Tomaszów Maz II
4. SP 12 „Lechia” Tomaszów Maz I
5. MUKS „Jedynka” Rawa Maz I
6. MUKS „Jedynka” Rawa Maz II
7. MUKS „Jedynka” Rawa Maz III ( dz )
8. SP 12 „Lechia” Tomaszów Maz III
9. ATS „Uczaczibaszi” ( dz )
10. SP 13 „Lechia” Tomaszów Maz I
11. UKS „Korona” Bełchatów I
12. UKS „Korona” Bełchatów II
13. SP 13 „Lechia” Tomaszów Maz II

CZWÓRKI

1. ATS „Lechia” Tomaszów Maz
2. MUKS „Korona” Bełchatów
3. SP 12 „Lechia” Tomaszów Maz
4. MUKS „Krótka” Mysiadło
5. SP 13 „Lechia” Tomaszów Maz
6. ATS „Uralochka”
7. SP 12 „Lechia” Tomaszów Maz II
8. MUKS „Korona” Bełchatów (dz )

Galeria zdjęć TUTAJ

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.