Aktualności

Minisiatkarze wrócili z obozu w Lidzbarku Welskim

lidzbark_01Po bardzo udanym sezonie, w którym mini siatkarze Klubu Sportowego „Lechia” startowali aż sześcioma drużynami w finałowym turnieju KINDER + SPORT w Częstochowie i wywalczyli II i IV miejsce w Polsce przyszedł czas na odpoczynek.

W Lidzbarku w przepięknie położonym Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Lipami” przebywała na obozie sportowym 80 osobowa grupa uczniów klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 12 i nr 13 oraz członkowie Akademii Tomaszowskiej Siatkówki.

Uczestnicy mieli zapewnione bardzo dobre warunki do odpoczynku, dobrej zabawy i siatkarskich treningów. Ośrodek „Pod Lipami” w którym wypoczywaliśmy znajduje się nad jeziorem na terenie Krajobrazowego Parku Welskiego.Siatkarskie treningi odbywały się codziennie w ogromnej trzy-sektorowej hali sportowej, a po nich odpoczywaliśmy i korzystaliśmy z rozmaitych atrakcji na terenie ośrodka. Jeździliśmy na quadach, segway’u, bawiliśmy się w kuli Zorb, kąpaliśmy się w basenie oraz wspinaliśmy na 7 metrową ściankę wspinaczkową. Mieliśmy do dyspozycji boiska do piłki nożnej, koszykówki, badmintona i siatkówki plażowej. Ponieważ była ładna pogoda korzystaliśmy również z atrakcji na plaży nad jeziorem, gdzie zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni, pływaliśmy rowerkami wodnymi, skakaliśmy do wody z 3 metrowej skoczni i kąpaliśmy się. Wieczorami tańczyliśmy na dyskotekach, a ostatniego dnia odbyło się pożegnalne ognisko.Niebywałą atrakcją była także wycieczka do Torunia, gdzie w Planetarium mogliśmy podziwiać rozgwieżdżone niebo, a następnie w piekarni Mistrza Bogumiła wypiekać toruńskie pierniki.

Kierownikiem obozu zorganizowanego przez Klub Sportowy Lechia w Tomaszowie Maz był Krzysztof Włosek, a trenerami i opiekunami Małgorzata Włosek, Cezary Świech, Piotr Jedyk, Dariusz Kobacki, Ireneusz Zakrzewski i Krzysztof Kurzdym. Opiekę medyczną sprawował Paweł Kubacki.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.