Junior Kadet Młodzik

Obóz siatkarski – Kołobrzeg 2015

W dniach 13 – 23  sierpnia 2015 w Kołobrzegu odbył się obóz szkoleniowy KS Lechia Tomaszów Maz. W obozie uczestniczyły cztery grupy szkoleniowe: młodzik, kadet I, kadet II i junior.

Kołobrzeg 2015Baza noclegowa znajdowała się w Zespole Szkół Morskich, który usytuowany jest w zachodniej części Kołobrzegu, w leśnym kompleksie w odległości 30 metrów od morza. Na terenie ośrodka dostępna była sala gimnastyczna, siłownia, boiska do gier zespołowych, a także świetlica z salą telewizyjną, bilardem i stołem do tenisa. Młodzież miała zapewnioną opiekę pielęgniarki i ratownika wodnego.

Zawodnicy wszystkich grup szkoleniowych trenowali na dwóch halach sportowych (trzy- i jedno-sektorowej) oraz uczestniczyli w zajęciach na siłowni i basenie.

W chwilach wolnych od treningów młodzież chętnie korzystała z uroków polskiego morza, zażywając kąpieli słonecznych i morskich . Zwiedzaliśmy Kołobrzeg z jego piękną promenadą ,molem i latarnią morską, byliśmy w Muzeum Oręża Wojska Polskiego i średniowiecznej bazylice kołobrzeskiej, pochodzącej z XIII w.

Pod koniec obozu przyszedł czas na mecze kontrolne. Rozegraliśmy sparingi z zespołami z Gubina i Nowego Tomyśla. Obóz zakończył się wspólnym ogniskiem, przygotowanym przez gospodarzy ośrodka.

Trenerami grup szkoleniowych byli: Rafał Strawiński, Kamil Czapnik, Bartłomiej Rebzda oraz Krzysztof Kurzdym.

Więcej zdjęć TUTAJ.

 

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.