ATS

Udany weekend naszej młodzieży

news kadeci-I-2014-15Miniony weekend okazał się być bardzo udanym dla naszych kadetów oraz juniorów.

Pierwszy zespół kadetów Lechii pokonał w wyjazdowym meczu Juvenię Rawę Mazowiecką 3:1. Tym zwycięstwem chłopcy umocnili się na pozycji lidera w swojej grupie. W najbliższy piątek zespół Rafała Strawińskiego rozegra w hali OSiR przy ul Nowowiejskiej pojedynek z MG 13 Łódź. Wszystkich kibiców zapraszamy na godzinę 18.00.

Druga drużyna kadetów będąc gospodarzem, wygrała z Libero Pajęczno także 3:1. W następnej kolejce spotkań zespół Bartłomieja Rebzdy pojedzie w piątek do Sieradza, by rozegrać tam spotkanie z MOS-em. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00

Ważne zwycięstwo odnieśli także nasi juniorzy, którzy we własnej hali pokonali Skrę Bełchatów 3:0. Podopieczni Kamila Czapnika nie mogą już pozwolić sobie na więcej porażek – walka o miejsca gwarantujące udział w finale wojewódzkim jest bardzo zacięta. W najbliższą niedzielę, 7. grudnia, nasi juniorzy znów zagrają spotkanie w hali OSiR przy ul Nowowiejskiej. O godzinie 12.00 zmierzą się z Juvenią Rawa Maz. Kibiców zapraszamy do hali.

W sobotę swoje turnieje rozegrają także nasi młodzicy. Pierwszy zespół młodzika pod opieką Bartka Rebzdy pojedzie do Bełchatowa, gdzie turnieju grupy B rywalizować będzie z drużynami: Skry Bełchatów, Bzury Ozorków oraz Volley 5 Piotrków Tryb. Młodzi siatkarze drugiej drużyny Krzysztofa Kurzdyma zagrają natomiast w Tomaszowie w turnieju grupy D. Ich przeciwnikami będą UKS Dwójka Tomaszów Maz. oraz Akademia Siatkówki Zduńska Wola.

Po dwóch turniejach w rozgrywkach młodzików przewodzi Wifama Łódź z 28. punktami na koncie. Lechia I Tomaszów Maz. jest na miejscu drugim z 24. punktami, zaś Lechia II Tomaszów na miejscu dziewiątym z 11. punktami. W rywalizacji bierze udział 14 drużyn.

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.