Zapowiedź

II liga: Zapowiedź 3. kolejki. Relacja live z Częstochowy

lechia pzpsSezon ligowy nabiera pędu. W ciągu najbliższego tygodnia rozegrane zostaną trzy kolejki II ligi. Poniżej prezentujemy zapowiedź dzisiejszych spotkań. Najciekawiej zapowiadają się starcia w Częstochowie i Spale.

Exact Systems Norwid Częstochowa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Tomaszowianie wybierają się do Częstochowy na mecz z tamtejszym Norwidem. Zespół spod Jasnej Góry w swoim pierwszym meczu postawił wysokie wymaganie faworyzowanym siatkarzom z Rząśni, natomiast w drugiej kolejce bez większych problemów ograł w Ozorkowie tamtejszą Bzurę. Lechia natomiast po zwycięstwie w inauguracyjnym spotkaniu z Bzurą, pauzowała przed tygodniem. Sobotni mecz będzie więc pierwszym (niełatwym) wyjazdowym sprawdzianem dla naszej drużyny. Dla kibiców Lechii Tomaszów, przeprowadzimy relację live z tego spotkania. Aby śledzić wydarzenia z Częstochowy „punkt po punkcie”, zapraszamy od godz. 17:00 na www.live.kslechia.pl

LKS Caro Rzeczyca – AKS UŁ Łódź
Po wpadce sprzed tygodnia, zespół Caro podejmie we własnej hali łódzki AKS. Należy się spodziewać po gospodarzach, iż przed własna publicznością zrehabilitują się za porażkę przed tygodniem.

SMS PZPS Spała – LKS Czarni Wirex Rząśnia
Najprawdopodobniej w zależności od tego, jakim składem wyjdą do meczu młodzi siatkarze SMS-u zależeć będzie ostateczny wynik tego meczu. Samo spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ obie drużyny zebrały po dwóch kolejkach komplet 6 punktów.

Salos SL Ostrów Wielkopolski – MKS Bzura Ozorków
W Ostrowie Wielkopolskim drużyna Salosu będzie starała się zdobyć pierwsze punkty w sezonie. Bzura także po dwóch porażkach (ale za to z jednym punktem na koncie) stanie przed szansą odniesienia pierwszego zwycięstwa

MKS Kalisz – dziś pauzuje

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.