Kadet

Kadeci: Dwa zwycięstwa naszych drużyn

Bardzo udanie minął piątek dla naszych drużyn występujących w rozgrywkach kadetów.

Lechia I Tomaszów pokonała w Rozprzy tamtejszego Kasztelana 3:0. Dzięki temu zwycięstwu, przy jednoczesnej porażce WIfamy II Łódź, podopieczni Kamila Czapnika awansowali na 2. miejsce w tabeli drugiej grupy.

Z kolei grając we własnej hali, Lechia II Tomaszów pokonała 3:0 UMKS Volley 5 Piotrków Tryb. Zespół Tomasza Morgi z 9. punktami na koncie plasuje się w środku stawki pierwszej grupy.

Kolejne spotkania kadetów rozegrane zostaną 23. listopada.  Obie nasze drużyny rozegrają mecze we własnych halach. Pierwszy zespół Lechii zagra z Wifamą II Łódź, zaś druga drużyna podejmie Juvenię Rawa Mazowiecka.

Szczegóły spotkań znajdziesz w KALENDARZU.

Kadeci:
LUMKS Kasztelan Rozprza – KS Lechia I Tomaszów 0:3
KS Lechia II Tomaszów – UMKS Volley 5 Piotrków Tryb 3:0

Komentarz do wpisu

Czas upłynął. Odśwież CAPTCHA.